Öztürk nieuwe aanvaller Spakenburg
Spakenburg heeft een nieuwe aanvaller binnengehaald. Serdar Öztürk heeft de zware taak om Danny van den Meiracker op te volgen.
Almere City
Öztürk komt uit de jeugdopleiding van FC Groningen, waar hij nog samen speelde met de huidige IJsselmeervogels-aanvaller Jasmin Ramic. De 24-jarige aanvaller wist bij Groningen tot één duel te komen, daarna vertrok hij naar SC Veendam. Na één seizoen met vijf goals in 15 duels volgde de overstap naar Almere City. In de afgelopen drie jaar kwam Öztürk tot 7 doelpunten in 46 wedstrijden.
Van den Meiracker
In Almere kreeg hij geen nieuw contract en zou deze zomer aan de slag gaan bij Team VVCS. Öztürk zal echter niet gaan meedoen bij het team met werkloze profvoetballers en gaat aan de slag bij Spakenburg. Daar moet hij samen met Yumé Ramos gaan knokken voor de spitspositie. Ramos komt over van Alcides. De twee zullen Van den Meiracker moeten doen vergeten. De nieuwe spits van NEC maakte afgelopen seizoen het verschil voor Spakenburg met 24 doelpunten.
Volg alle transfers in de Topklasse via het Transferoverzicht.
