Vijf spelers uit Topklasse in actie voor Curacao
woensdag 24 augustus 2011 10:31

Raily Ignacio Spakenburg

Vijf spelers uit de Topklasse zijn geselecteerd voor de nationale selectie van Curacao. Revy Rosalia was de zesde potentiële international, maar hij heeft zich wegens omstandigheden afgemeld, zo laat bondscoach Remco Bicentini aan Topklasser.nl weten. Spakenburg en WKE zijn de komende weken wel ieder twee spelers kwijt. Daar is Orin de Waard nog bijgekomen.

Curacao begint aan de lange kwalificatieroute richting het wereldkampioenschap in Brazilië 2014. Daarvoor worden in de eerste ronde wedstrijden gespeeld tegen Antigua en Haiti. Raily Ignacio en Timothy Cathalina van Spakenburg zijn door Bicentini geselecteerd voor deze wedstrijden, net zoals WKE-spelers Anton Jongsma en Angelo Zimmerman. Bicentini laat woensdagmiddag aan Topklasser.nl weten dat ook FC Lienden-aanvaller De Waard in de definitieve selectie is opgenomen.

Mogelijk zullen er in de komende periode nog meer spelers uit de Topklasse worden opgeroepen. "Er zijn nog een aantal spelers die uitkomen in de Topklasse, maar zij zijn niet voor deze twee wedstrijden geselecteerd." Curacao speelt in de eerste groepsfase tegen Antigua, Haiti en de Amerikaanse Maagdeneilanden.

Op 2 september gaat de ploeg op bezoek bij Antigua, vier dagen later komt groepsfavoriet Haiti naar Willemstad. Begin oktober staan de twee returns op het programma, waarna in november de dubbel met de Amerikaanse Maagdeneilanden wordt afgewerkt. Alleen de groepswinnaar plaatst zich voor de derde ronde. Daarin wacht een groep met de Verenigde Staten, Jamaica en de winnaar van poule E met daarin Grenada, Guatamala, St. Vincent en Belize.

Foto: OrangePictures

 

Verder nieuws