Curacao met WKE'ers in de basis hard onderuit
zaterdag 03 september 2011 12:35

Anton Jongsma WKE Topklasse

De droom van Curacao om aan het wereldkampioenschap mee te doen lijkt na één wedstrijd al te zijn vervlogen. Op bezoek bij Antigua & Barbuda werd met 5-2 verloren. Van de vijf spelers uit de Topklasse stonden alleen Angelo Zimmerman en Anton Jongsma in de basis.

De twee spelers van WKE konden echter niet voorkomen dat op weg naar het WK in Brazilië werd verloren van de eerste opponent. In totaal zijn er vijf spelers uit de Topklasse afgereisd. Spakenburgers Raily Ignacio en Timothy Cathalina zaten op de bank, net zoals Orin de Waard van FC Lienden.

Curacao speelt komende week thuis tegen Haïti, dat met 6-0 wist te winnen van de Amerikaanse Maagdeneilanden. In de komende twee maanden staan de returns tegen deze twee landen op het programma en een dubbele confrontatie met de Amerikaanse Maagdeneilanden. Alleen de groepswinnaar plaatst zich voor de volgende ronde.

 

Verder nieuws