Fung a Wing blijft toch bij IJsselmeervogels
vrijdag 27 januari 2012 15:01

Cerezo Fung a Wing IJsselmeervogels TopklasseCerezo Fung a Wing heeft zijn contract bij IJsselmeervogels verlengd. De 28-jarige linkspoot liet eerder nog weten waardering te missen, in tweede instantie tekende hij toch bij de regerend topklassekampioen.

Lange loopbaan

Het voetballeven van Fung a Wing bracht hem al kriskras door Nederland. In 2010 sloot hij aan bij IJsselmeervogels, eerder kwam hij uit voor FC Volendam, RKC Waalwijk en De Graafschap. In totaal speelde hij 161 wedstrijden in het betaalde voetbal en scoorde daarin zeven keer. In twee seizoen in de Topklasse staat zijn totaal al opvallend genoeg op tien.

Basis

De basis van IJsselmeervogels krijgt door het blijven van Fung a Wing al aardig vorm. Werden Bennie van Noord (Rijnsburgse Boys) en Joey Snijders (GVVV) al aangetrokken, daarnaast werden de contracten van onder meer Geoffrey Verwey, Jasmin Ramic en Mike van de Laar al verlengd. Tevens lijkt Mo Faouzi richting De Westmaat te komen. De spits van Noordwijk liet afgelopen weekend al weten dat hij met de Rooien in gesprek is.

Foto: OrangePictures

 

Verder nieuws