|
dinsdag 31 januari 2012 19:59 |
|
Topklasser HBS lijkt maar kortstondig te hebben kunnen genieten van de voetbalkunsten van Arsenio Halfhuid. De Haagse club meldt op haar Twitter-pagina dat de verdediger de overstap maakt naar FC Emmen.
Engels verleden
Halfhuid haalde het nieuws toen hij in 2009 een transfer naar Engeland maakte. Het grote Aston Villa plukte de verdediger weg uit de jeugdopleiding van Excelsior Rotterdam. Maar na twee seizoenen in Engelse dienst kwam aan zijn buitenlandse avontuur een einde. Aston Villa hield een grote schoonmaak en één van de slachtoffers was Halfhuid, die op huurbasis nog wel voor FC Volendam uitkwam.
Historie
Zonder het zelf wellicht in de gaten te hebben gehad, heeft Halfhuid toch een beetje Topklasse-historie geschreven. In de wedstrijd tussen HBS en Hollandia scoorde hij. De twintigjarige speler maakte de 1000ste goal in de prille geschiedenis van de Topklasse. Of FC Emmen overigens een vergoeding heeft betaald voor Halfhuid aan HBS, is niet bekend. De kans dat dat is gebeurd, lijkt klein. Van FC Emmen is namelijk bekend dat de club in financieel zwaar weer zit.
Foto: OrangePictures
|