Harkemase Boys trekt keeper Kampjes aan
zaterdag 04 februari 2012 15:53

Keeper Kampjes gaat van Excelsior'31 naar Harkemase BoysDoelman Maikel Kampjes verruilt het shirt van Excelsior'31 na dit seizoen voor het tricot van Harkemase Boys. Daarmee komt voor de sluitpost al na één seizoen een einde aan zijn verblijf bij de Topklasser uit Rijssen.

Vier jaar, vier clubs
Kampjes (24) was in de seizoenen 2008/2009 en 2009/2010 de derde doelman van Eredivisieploeg Heracles AlmeloVervolgens maakte hij de overstap naar Quick'20 uit Oldenzaal, maar daar vertrok hij na één jaargang al. De goalie ging spelen voor Excelsior'31. Die club verruilt hij deze zomer dus voor Harkemase Boys. Dat wordt dan de vierde club in vier jaar tijd voor de ex-prof.

Teleurstellend
Het kan niet anders of Kampjes kijkt met enige teleurstelling terug op zijn overstap van Quick'20 naar Excelsior'31. De goalie begon in Rijssen op de bank en kon ook op de lange termijn de concurrentiestrijd van Arjan Kok niet winnen

Tweetal blijft
Behalve de komst van Kampjes maakte Harkemase Boys ook bekend dat Arjen Bergsma en Jordy van Wijk ook na deze jaargang actief blijven voor De Harekieten. Het duo sloot zich in de zomer van 2010 aan bij de roodwitten en begint na de zomerstop aan haar derde jaargang in Harkemase dienst.

Foto: Orange Pictures

 

Verder nieuws