HSC'21 wint eerste editie Derby Days
HSC'21 heeft zich gekroond tot de eerste kampioen van de Derby Days. Op het evenement in Oldenzaal waren diverse Topklassers uit het oosten van het land verzameld en ging de groene brigade uit Haaksbergen er met de levensgrote beker vandoor.
Shoot-out
Voor het eerst werd de Derby Days georganiseerd en afgewerkt op de velden van Quick'20. Behalve de thuisspelende ploeg uit Oldenzaal waren ook Excelsior'31, HHC Hardenberg, Rigtersbleek en HSC'21 aanwezig. De later winnaar verloor met 2-0 van Excelsior, mede door een treffer van de afgelopen zomer van Haaksbergen naar Rijssen overgestapte Cenk Uguz. Daarna was HSC'21 niet meer te kloppen. Rigtersbleek en HHC Hardenberg werden geklopt na een shoot-out, Quick'20 ging met 4-2 kopje onder.
Topscorer
Excelsior'31 had dan wel het duel met HSC'21 gewonnen, daarna kwam de ploeg uit Rijssen niet meer tot winst. Alle drie de duels eindigden gelijk en alleen van Quick'20 werd via de shoot-out gewonnen. HHC Hardenberg kwam net zoals Excelsior'31 uit op 10 punten, de 12 van HSC'21 waren echter niet meer in te halen. Jacob Saïd van Quick'20 was met drie treffers topscorer van het toernooi.
